O BRUNCH EB


Czy wiesz jak budować markę swojej firmy jako dobrego pracodawcy? Czy wiesz jak zachęcić pracowników by stali się ambasadorami Twojej organizacji?
Czy wiesz jak połączyć kompetencje HR-u, Marketingu i PR-u by zbudować solidną markę? Czy wiesz jak pozyskać najlepszych kandydatów do pracy?

Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedź biorąc udział w spotkaniach Brunch EB, na których zdobędziesz świeżą wiedzę, unikalne umiejętności, które w realny sposób będziesz mógł wykorzystać tworząc strategię Employer Branding dla swojej firmy… a za wysoki poziom przekazywanej wiedzy odpowiedzialni będą polscy i zagraniczni eksperci, specjalizujący się na co dzień w skutecznym budowaniu wizerunku pracodawcy.

Wystąpienia naszych ekspertów odbywać się będą w formacie TED. Krótki czas wystąpień będzie wymagał od każdego z moderatorów gruntownego przygotowania i zwrócenia uwagi na kwintesencję omawianego zagadnienia.

Uwaga 1 Jeśli będziesz chciał otrzymać konkretny, praktyczny EB-owy insight dla własnej firmy, dokonać autorefleksji - jakim pracodawcą jesteś? - skorzystaj z mini WARSZTATU, który poprzedzi popołudniowe brunchowe spotkanie.

Uwaga 2 Po inspirujących i aktywizujących wystąpieniach, odbędzie się panel dyskusyjny. Poruszymy nie tylko tematy spójne z agendą samego spotkania… Pole do prawdziwych rozważań stworzą nam opisy Waszych wyzwań EB, które zostały przez nas zebrane i gruntownie przestudiowane. Jeśli chcesz więc poddać analizie także swój firmowy case, rejestrując się na wydarzenie powiadom nas o tym. Wskażemy Tobie praktyczne rozwiązania i cenne wskazówki EB-owe.

Zapraszamy!

BRUNCHOWY VIDEO-TRAILER


NAJBLIŻSZE SPOTKANIE
EMPLOYER BRANDING IN-HOUSE


I część: Brunch EB - dawka umiejętności - WARSZTAT
Bo statystyczny Kandydat nie istnieje - czyli jak stworzyć PERSONĘ idealnego Kandydata?

Dzięki dokładnemu zdefiniowaniu Twojej idealnej grupy docelowej i dostosowaniu swoich działań rekrutacyjnych do niej, Twoje podejście do rekrutacji stanie się bardziej spersonalizowane. W trakcie warsztatu dowiesz się, jak pozyskiwać takich kandydatów, którzy najlepiej odpowiadają Twoim wymaganiom biznesowym.

W trakcie mini-warsztatu dowiesz się:

Pamiętaj, strategia EB bez zdefiniowania PERSONY nie ma prawa się udać. Zapraszamy więc na warsztat :)

Łukasz Jarota & Agnieszka Borak

II część: Brunch EB - dawka wiedzy - WYSTĄPIENIA EKSPERTÓW

Bo rozmiar nie ma znaczenia
Employer Branding przestał być "luksusem" i modą dla największych firm oraz międzynarodowych korporacji, a stał się potrzebą niemal każdej organizacji. Jeśli chcemy stworzyć dobry wizerunek jako pracodawcy, a jesteśmy małą lub średnią firmą to czy możemy posługiwać się takimi samymi narzędziami i rozwiązaniami jak duże organizacje? Niekoniecznie! Za to z największymi będziesz mógł konkurować! W trakcie Brunch EB dowiesz się, jak niewielkim nakładem środków i czasu możesz uzyskać bardzo odczuwalne rezultaty i stać się pracodawcą cenionym nie tylko przez obecnie zatrudnionych, ale firmą pierwszego wyboru dla Twoich przyszłych pracowników.

Gdy Twój kandydat nie szuka pracy...
Kandydaci pasywni wcale nie są tak pasywni jakby się mogło wydawać... Tym, co ich zdecydowanie odróżnia od kandydatów aktywnie szukających pracy, jest to, że są bardziej selektywni w stosunku do ofert pracy, co nie znaczy, że trudno jest ich skusić atrakcyjną ofertą. Aby dotrzeć do tej grupy kandydatów i zachęcić ich do wzięcia udziału w procesie rekrutacji, musisz wykazać się wyższą aktywnością i zaangażowaniem. W trakcie Brunch EB zaprezentujemy sprawdzone sposoby na to, jak zainteresować i skutecznie zrekrutować kandydatów pasywnych.

Być jak MAGNES…czyli jak pozyskać i nie utracić wartościowych pracowników
Problemem przed jakim obecnie stoją pracodawcy jest rotacja pracowników. Jak wynika z raportu HayGroup, do końca 2018 roku prawie jedna czwarta (23 proc.) pracowników na świecie, czyli około 192 miliony osób, zdecyduje się odejść z pracy. Dane pokazują, że coraz więcej firm będzie musiało dostosować się do zmieniających okoliczności, by nie utracić wartościowych pracowników. W naszej prezentacji przedstawimy, jak skutecznie połączyć działania EB z komunikacją wewnątrz firmy i zmniejszyć ryzyko rotacji pracowników

Work IT out – czyli o EB w świecie IT
Zbudowanie silnej marki pracodawcy, która przyciągnie oraz zatrzyma i zmotywuje top talenty to cel, który stawiają sobie obecnie firmy, chcące liczyć się na rynku pracownika. Jak poradzić sobie z tym wyzwaniem w wysoce konkurencyjnej branży IT, gdzie poprzeczka ustawiona jest jeszcze wyżej? Jak skutecznie zaangażować zespół w życie firmy i stworzyć środowisko pracy, w którym dzielenie się wiedzą jest na porządku dziennym? Przyjrzymy się działaniom EB w gliwickiej firmie technologicznej Future Processing i wspólnie spróbujemy odpowiedzieć na te pytania.

Daria Sobaszek-Dębska & Filip Kałamaga

Jak technologia wspiera candidate experience?
Co zrobić, by aplikację na Twoje ogłoszenie kandydat potraktował jako wyzwanie? Możesz do tego wykorzystać dedykowaną apkę, rozbudowany formularz, specjalny landing page. Kandydat, aby zaaplikować będzie musiał wykazać się pewną wiedzą i umiejętnościami. Nawet, jeśli aktualnie jego kompetencje nie są wystarczające, aby przejść do kolejnego etapu selekcji, z pewnością zapamięta taką rekrutację, a razem z nią Twoją firmę. Pokażemy Ci obliczę grywalizacji, które polega na użyciu mechanizmów, które doskonale znamy z gier do zmian zachowań.

Na zakończenie: Brunch EB - dawka inspiracji - PANEL DYSKUSYJNY

Po inspirujących i aktywizujących prelekcjach pora na nie mniej angażującą część spotkania. Panel to właściwy moment na żywą dyskusję z Wami. Poruszymy nie tylko tematy spójne z agendą samego spotkania… Pole do prawdziwych rozważań stworzą nam opisy Waszych wyzwań EB, które zostały przez nas zebrane i gruntownie przestudiowane. Jeśli chcesz poddać analizie także swój case, rejestrując się na wydarzenie powiadom nas o tym.

07.02.2018
SERWUJEMY
I część: Brunch EB - dawka umiejętności - WARSZTAT
09:00 - 11:00 jak stworzyć PERSONĘ idealnego Kandydata? Łukasz Jarota & Agnieszka Borak
II część: Brunch EB - dawka wiedzy - WYSTĄPIENIA EKSPERTÓW
11:30 - 12:00 EB rejestracja
 • 12:00 - 12:10 Wprowadzenie Łukasz Jarota
 • 12:10 - 12:35 Wystąpienie Szczegóły wkrótce
 • 12:35 - 13:00 Wystąpienie Szczegóły wkrótce
 • 13:00 - 13:25 Wystąpienie Daria Sobaszek-Dębska
  & Filip Kałamaga
 • 13:25 - 14:00 Lunch
 • 14:00 - 14:25 Wystąpienie Szczegóły wkrótce
 • 14:25 - 14:50 Wystąpienie Szczegóły wkrótce
 • 14:50 - 15:00 Przerwa & Networking
  Na zakończenie: Brunch EB - dawka inspiracji - PANEL DYSKUSYJNY
  Candidate experience zaczyna się na… GoWork?
  15:00 - 16:00 Panel Dyskusyjny EB

  EKSPERCI


  Łukasz
  Jarota
  Prezes Zarządu
  w Studio Wiedzy
  Agnieszka
  Borak
  Strateg EB
  w GrowHR
  Szczegóły
  wkrótce
  Łukasz Jarota

  Z wykształcenia psycholog, absolwent studiów MBA oraz trener i konsultant ds. budowania wizerunku pracodawcy. Od wielu lat merytorycznie zaangażowany w działania wpływające na poprawę kondycji polskiego HR-u w ramach Studio Wiedzy Sp. z o.o. Jest współtwórcą wysoko cenionego wśród HR-owców portalu wiedzy - HRNews.pl. Autor licznych publikacji na temat HR i EB. Producent największych konferencji i seminariów w Polsce, dedykowanych branży HR. Współtwórca GrowHR - agencji realizującej strategie employer brandingowe dla największych firm w Polsce oraz pomysłodawca projektu Brunch EB - spotkań typu think tank dla specjalistów odpowiedzialnych za budowanie marki swojej firmy jako dobrego pracodawcy. Kreator i Dyrektor Programowy projektu „Employer Brand Leaders Training”. Członek Polskiego Stowarzyszenia HR Business Partnerów.

  Agnieszka Borak

  Z wykształcenia ekonomistka, absolwentka SGH. Od lat zainteresowana działaniami z pogranicza HR, PR oraz Marketingu. Doświadczenie zdobywała w dużych korporacjach, m.in. w General Electric. Uczestniczyła w realizacji i planowaniu wielu employer brandingowych projektów, między innymi dla: Mensa, Burger King, Pizza Hut, Novartis, Intrum Justitia czy HRtec. Zaangażowana w działalność naukową, jest autorką rozprawy doktorskiej traktującej o wpływie employer brandingu na konkurencyjność przedsiębiorstw w Polsce.

  Daria Sobaszek-Dębska

  Od pięciu lat związana z gliwicką firmą technologiczną Future Processing (FP). Pasjonatka tematów związanych z budowaniem marki pracodawcy, mediami społecznościowymi oraz content marketingiem. Zawodowo robi to, co lubi, dlatego poniedziałki wita z uśmiechem na twarzy. Jako absolwentka kierunku International Marketing Management w Toulouse Business School, na Employer Branding patrzy okiem marketingowca. Doświadczenie zdobywała głównie w pełnej wyzwań branży IT. Na co dzień dba o to, by świat dowiedział się o #FestPochytanych, oraz o wyjątkowej kulturze organizacyjnej i filozofii FP. Prywatnie miłośniczka psów, podróży i języków obcych.

  Szczegóły wkrótce

  Szczegóły wkrótce
  Szczegóły wkrótce

  REJESTRACJA


  07.02.2018
  Restauracja Villa Gardena, Katowice
  Warunki uczestnictwa

  100 zł netto udział w II części (Brunch EB)
  500 zł netto udział w I i II części (EB Workshop + Brunch EB)

  Pakiet uczestnika zawiera
  • Materiały szkoleniowe (narzędzia, publikacje, prezentacje, certyfikat) - opcja dla uczestników porannego warsztatu
  • Możliwość indywidualnych EB-owych sesji z ekspertami Brunch EB
  • Udział w inspirującym i rozwojowym wydarzeniu employer brandingowym organizowanym przez praktyków HR, Marketingu i PR
  • Serwowany brunch, napoje, przekąski i kawę bez limitu ;-)
  • Cenne nagrody od Organizatora oraz Partnerów Brunch EB

  Dane osoby zgłaszającej / firmy

  Dane uczestników

  REGULAMIN UCZESTNICTWA Czytaj więcej

  PARTNERZY


  Sprawdź jak zostać Partnerem

  ORGANIZATOR

  partner główny

  Partner Merytoryczny

  Patron Medialny

  PARTNERZY

  KONTAKT


  T
  608-202-037
  A
  Lewicka 14/12, 02-547 Warszawa