BEST PRACTICE FESTIVAL


Niesłabnąca popularność wydarzenia utwierdza nas w przekonaniu, że polscy pracodawcy nie postrzegają employer brandingu za korporacyjną fanaberię. Wręcz przeciwnie - EB staję się dziedziną zarządzania - świadomego zarządzania marką pracodawcy. Od czego zacząć ten proces? Jak stworzyć EB oparty na komunikacji Human2Human? Jak menedżerowie wpływają na markę pracodawcy? Podczas tej specjalnej edycji przyjrzymy się kondycji EB w Polsce - w jakim kierunku zmierzają organizacje, jakie są dominujące trendy i powtarzające się problemy. Pomogą nam w tym EB-eksperci - praktycy z dużych polskich firm, eksperci technologiczni oraz stratedzy EB, którzy wspierają organizacje we wdrażaniu kompleksowych strategii.

Wystąpienia naszych ekspertów odbywać się będą w formacie TED. Krótki czas wystąpień będzie wymagał od każdego z prelegentów dynamiki oraz zwrócenia uwagi na kwintesencję omawianego zagadnienia. Kładziemy nacisk na dyskusje, wymianę doświadczeń i promowanie rozwiązań sprawdzonych w codziennej praktyce Profesjonalistów EB. To będzie festiwal dobrych praktyk!

Dlaczego warto?

masz możliwość wzięcia udziału w ścieżce warsztatowej, która gwarantuje otrzymanie praktycznych i konkretnych EB-owych insight'ów dla własnej firmy
otrzymasz to, co najważniejsze - praktyczną wiedzę - do wykorzystania w firmie "od ręki"
zintegrujesz się z profesjonalistami EB z całej Polski - w networkingu drzemie duża moc!

Zapraszamy! Niech EB będzie z Wami! :)

NAJBLIŻSZE SPOTKANIE
BEST PRACTICE FESTIVAL


I część:  Brunch EB - dawka umiejętności  - WARSZTATY

Jak stworzyć Personę idealnego kandydata?
W trakcie mini-warsztatu dowiesz się:

Myśl jak”, a nie „myśl o” - co motywuje Twojego idealnego kandydata?
Segmentowanie - czy znasz pracowników, którzy napędzają Twój biznes?
Kandydat vs. oczekiwania organizacji

Łukasz Jarota & Agnieszka Borak

II część: Brunch EB - dawka inspiracji
PANEL DYSKUSYJNY
"Faux Pas" w EB - jak go uniknąć?

Dlaczego 50% rekruterów wciąż nie rozumie własnych marek pracodawców?
Dlaczego większość pracodawców nie dba o candidate experience?
Dlaczego pracodawcy myślą że robią Employer Branding w rzeczywistości go nie robiąc?

Moderacja: Joanna Pietrzak & Agnieszka Borak
Uczestnicy: Łukasz Jarota

III część: Brunch EB - dawka wiedzy
WYSTĄPIENIA EKSPERTÓW

Rola HR w budowaniu i wspieraniu marki pracodawcy
HR nie powinien dziś zajmować się wyłącznie zatrudnianiem, wdrażaniem, ocenianiem i zwalnianiem pracowników. Tworzenie pozytywnego doświadczenia pracownika ma dziś największe znaczenie. Organizacje zaczynają poświęcać więcej czasu by potrzeby pracowników, zapewnić rozwój umiejętności i zaplanować indywidualną ścieżkę kariery.

Kiedy spada na nas bomba rekrutacyjna, czyli o strategicznym podejściu do rekrutacji masowej.
Jak poradzić sobie z sytuacją kiedy do Działu HR wpada zlecenie rekrutacji na 2 tys. osób? Najlepszą metoda jest podejść do tematu strategicznie. Rekrutacja masowa to problem wielu dużych organizacji. Przygotowania obejmują zarówno prace wewnątrz organizacji jak i szereg działań Employer Brandingowych skierowanych do potencjalnych kandydatów na zewnątrz.

Mariola Malarczyk & Pamela Kubica

Jak skutecznie opowiedzieć historię swojego pracodawcy?
Podczas gdy walka o talenty trwa w najlepsze, warto pójść krok dalej i stworzyć specjalną strategię rekrutacji opartą na sięganiu do największych aktywów Twojej firmy, Twoich pracowników. Co zrobić, by Twoi pracownicy mówili o Twojej marce pracodawcy w social media, na targach, konferencjach prawdziwie i z pasją?

Wspieranie pasji pracowników jako ważny element budowania kultury firmowej i wizerunku zaangażowanego pracodawcy
W jaki sposób zbudować zaangażowanie i identyfikacje pracowników. Czyli dlaczego i w jaki sposób warto wspierać inicjatywy naszych pracowników.

Magdalena Brylska

Przyszłość Employer Brandingu już tu jest
Narzędzia wciąż zmieniają świat rekrutacji wpływając na przyszłość EB. Hyper-Targeting to proces ukierunkowany na konkretne profile kandydatów do których za chwilę docierać będziemy przy jednoczesnym wykorzystywaniu sztucznej inteligencji, gamifikacji, predykcji w analityce oraz wirtualnej rzeczywistości.


08.06.2018
SERWUJEMY - AGENDA


09:00 - 11:30 Warsztaty
11:30 - 12:00 EB rejestracja
12:00 - 12:15 Wprowadzenie Łukasz Jarota
 • 12:15 - 12:45 Wystąpienie Szczegóły wkrótce
 • 12:45 - 13:10 Wystąpienie Mariola Malarczyk
  & Pamela Kubica
 • 13:10 - 13:25 Przerwa & Networking
 • 13:25 - 13:50 Wystąpienie Magdalena Brylska
 • 13:50 - 14:15 Wystąpienie Mateusz Stefanowicz
 • 14:15 - 14:30 Przerwa & Networking
 • 14:30 - 14:55 Wystąpienie Szczegóły wkrótce
 • 14:55 - 15:45 Panel dyskusyjny
 • 15:45 - 15:50 Zakończenie

  EKSPERCI


  Łukasz
  Jarota
  Prezes Zarządu
  w Studio Wiedzy
  Agnieszka
  Borak
  Strateg EB
  w GrowHR
  Mariola
  Malarczyk
  Poczta Polska
  Pamela
  Kubica
  Poczta Polska
  Mateusz
  Stefanowicz
  Trener w GoWork
  Magdalena
  Brylska
  Talent Acquisition
  Director
  Szczegóły
  wkrótce
  Łukasz Jarota

  Z wykształcenia psycholog, absolwent studiów MBA oraz trener i konsultant ds. budowania wizerunku pracodawcy. Od wielu lat merytorycznie zaangażowany w działania wpływające na poprawę kondycji polskiego HR-u w ramach Studio Wiedzy Sp. z o.o. Jest współtwórcą wysoko cenionego wśród HR-owców portalu wiedzy - HRNews.pl. Autor licznych publikacji na temat HR i EB. Producent największych konferencji i seminariów w Polsce, dedykowanych branży HR. Współtwórca GrowHR - agencji realizującej strategie employer brandingowe dla największych firm w Polsce oraz pomysłodawca projektu Brunch EB - spotkań typu think tank dla specjalistów odpowiedzialnych za budowanie marki swojej firmy jako dobrego pracodawcy. Kreator i Dyrektor Programowy projektu „Employer Brand Leaders Training”. Członek Polskiego Stowarzyszenia HR Business Partnerów.

  Agnieszka Borak

  Z wykształcenia ekonomistka, absolwentka SGH. Od lat zainteresowana działaniami z pogranicza HR, PR oraz Marketingu. Doświadczenie zdobywała w dużych korporacjach, m.in. w General Electric. Uczestniczyła w realizacji i planowaniu wielu employer brandingowych projektów, między innymi dla: Mensa, Burger King, Pizza Hut, Novartis, Intrum Justitia czy HRtec. Zaangażowana w działalność naukową, jest autorką rozprawy doktorskiej traktującej o wpływie employer brandingu na konkurencyjność przedsiębiorstw w Polsce.

  Mariola Malarczyk

  Absolwentka Collegium Civitas specjalizacji Nowe Media. Od początku swojej kariery zawodowej związana z obszarem HR, przede wszystkim w zakresie komunikacji wewnętrznej i Empolyer Brandingu z powodzeniem wdrażając nowe rozwiązania dla firm. Pracowała dla wielu branż od wydawniczej po finansową, aktualnie odpowiada za EB w Poczcie Polskiej. Fanka kreatywnych rozwiązań i nieszablonowego podejścia do projektów.

  Pamela Kubica

  Ekspert ds. rekrutacji, Employer Branding i badań kompetencyjnych w Poczcie Polskiej S.A. Posiada doświadczenie m.in. w koordynowaniu projektów rekrutacji masowej, kreowaniu marki pracodawcy oraz prowadzeniu warsztatów. Odpowiadała za wdrożenie modeli kompetencyjnych oraz programów stażowych w organizacjach. Certyfikowany asesor, mający na swoim koncie wiele projektów Assessment/Development Center w kraju i za granicą. Absolwentka kierunków Zarządzanie Zasobami Ludzkimi oraz Psychologia i Coaching.

  Mateusz Stefanowicz

  Trener z wieloletnim doświadczeniem. Od 2016r. Związany z GoWork.pl gdzie dba o stały rozwój strategii EB na zewnątrz i wewnątrz. Działania jakościowe w dziale sprzedaży to jego chleb powszedni. Jest zwolennikiem twierdzenia, że wszystko zaczyna się od prawidłowej komunikacji wewnętrznej. Miłośnik sprzedaży i zarządzania godnościowego.

  Magdalena Brylska

  Absolwentka wydziału Psychologii o specjalizacji Psychologia Przedsiębiorczości i Zarządzania w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Warszawie. Z branżą IT związana jest od 2010 roku. Swoją przygodę z IT Kontrakt zaczęła w maju 2016 roku, obejmując stanowisko kierownika warszawskiego zespołu rekrutacji. Natomiast od października 2017, jest odpowiedzialna za całokształt strategii rekrutacyjnej w firmie. Jej zadaniem jest opracowanie i wdrożenie globalnej strategii rekrutacyjnej oraz Employer Branding. Wcześniej pracowała dla takich firma jak: IIC Partners Executive Search Worldwide, SII, Astek, Vlog, Divire (dawniej Devonshire) oraz ITMAGINATION. W wolnych chwilach podróżuje, najchętniej z dobrą książką w ręku. Lubi jeździć na rowerze przy dźwiękach ulubionej muzyki oraz zgłębiać tajniki IT podczas szkoleń i rozmów z inspirującymi osobami. Posługuje się językiem angielskim.

  REJESTRACJA


  08.06.2018
  ADGAR OCHOTA Warszawa
  Warunki uczestnictwa

  CENA ZA UDZIAŁ W II CZĘŚCI – 150 zł netto
  CENA FIRST MINUTE – 350 zł netto za udział w I+II części (Warsztaty + Brunch EB)
  CENA REGULAR – 490 zł netto za udział w I+II części (Warsztaty + Brunch EB)

  Pakiet uczestnika zawiera
  • Materiały szkoleniowe (narzędzia, publikacje, prezentacje) - opcja dla uczestników porannego warsztatu
  • Możliwość indywidualnych EB-owych sesji z ekspertami Brunch EB
  • Udział w inspirującym i rozwojowym wydarzeniu employer brandingowym organizowanym przez praktyków HR, Marketingu i PR
  • Serwowany brunch, napoje, przekąski i kawę bez limitu ;-)
  • Cenne nagrody od Organizatora oraz Partnerów Brunch EB

  Dane osoby zgłaszającej / firmy

  Dane uczestników

  REGULAMIN UCZESTNICTWA Czytaj więcej

  BRUNCHOWY VIDEO-TRAILER


  PARTNERZY


  Sprawdź jak zostać Partnerem

  ORGANIZATOR

  partner główny

  Partner Strategiczny

  Partner Merytoryczny

  PARTNERZY